Лучанка перемогла на міжнародному конкурсі краси (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
Лучанка перемогла на міжнародному конкурсі краси (Фото)

Знай наших!

Фото 12 канал.

Лучанка перемогла на міжнародному конкурсі краси (Фото)

Судді звертали увагу на всі деталі повсякденного життя – навіть на те, чим харчується конкурсантка

24-річна лучанка Єлизавета Радзивилюк перемогла на конкурсі краси Королева Євразії.

Про це дівчина розповіла 12 каналу.

Єлизавета зізнається, що вперше взяла участь у міжнародному конкурсі, хоча перший почесний титул отримала ще в юному віці – в дитинстві стала міні-міс Волині.

«Я подала заявку на участь на офіційному сайті, який займається проведенням всіх міжнародних конкурсів – World beautiful Congress. Вони розглянули мою кандидатуру. Пізніше були кастинги. Мене відібрали серед сотні учасниць з різних країн. Я пройшла кілька етапів кастингу, серед яких – інтерв’ю. І після цих всіх етапів мені запропонували взяти участь», – ділиться дівчина.

Після усіх випробувань судді вирішили віддати головну нагороду для волинянки.

«Конкурс – це не тільки вихід на сцену, інтерв’ю та дефіле. Судді дивляться, наскільки дівчина харизматична, чи вміє вести себе, наскільки комунікабельна і талановита. Судді звертали увагу на всі деталі повсякденного життя – навіть на те, чим харчується конкурсантка», – розповідає Єлизавета.

Після усіх випробувань судді вирішили віддати головну нагороду для волинянки. «Якщо мені присвоїли найголовніший титул, значить я гідно представила Україну на міжнародному рівні. Тепер мій I титул Grand Prix queen of Eurasia 2020 дає можливість співпрацювати з різними кампаніями та брендами», – поділилася Єлизавета.

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: 12 канал