Зґвалтування учениці в Рівному: педофіл уже був помічений біля школи, але його відпустили - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Зґвалтування учениці в Рівному: педофіл уже був помічений біля школи, але його відпустили

Ґвалтівника уже затримували.

Фото Рівне Вечірнє.

Зґвалтування учениці в Рівному: педофіл уже був помічений біля школи, але його відпустили

Ґвалтівник уже показував дітям на території школи свої геніталії

Військовослужбовця, який у Рівному зґвалтував школярку, місяць тому вже затримували. Тоді він показував дітям свої статеві органи. Але після затримання його відпустили:

Про це пише у фейсбуці журналіст Дмитро Леонтіюк, передає Рівне Вечірнє.

Нагадаємо, біля школи в Рівному зґвалтували малолітню школярку. Дівчинка розповіла про інцидент заступниці директора школи, яка заявила в поліцію. У злодіянні підозрюють 21-річного військовослужбовця. 

 «Як психолог за освітою, я не можу добрати правильних слів співчуття і підтримки родині куди нестерпний біль приніс нелюд. Як християнин, я не маю ні співчуття, ні прощення збоченцеві.  Лише сподівання на те, що душевні рани дитини загояться і у родини стане сили, терпіння пережити все це.
Як людина, яка трішки розуміється в питаннях публічної безпеки, скажу: наша система застаріла і слабоефективна (саме система, а не люди). Адже орієнтована на реагування на злочини, а не їх ефективну превенцію. Військовослужбовець. Наркоман. Педофіл. Місяць тому на території тієї ж школи вже показував дітям свої геніталії і намагався вдовольнити свою хіть. Викликали поліцію. Затримали. Опізнали. Опитали. Відпустили. Ось результат. Цілком природно, що біля кожної дитини поліцейського не поставиш, а людина у формі в освітньому закладі лишень створюватиме ілюзію безпеки», –  йдеться в дописі. 

Публічний реєстр педофілів з фото, адресами та персональними даними значно спростив би життя батькам 

 

Журналіст зазначає, що система відеоспостереження в освітніх закладах і без «сліпих зон» значно полегшила б життя правоохоронцям. і на етапі встановлення особи-злочинця, і на етапі слідства і суду. А разом з тим і попереджала б булінг.

 

 

«Публічний реєстр педофілів з фото, адресами та персональними даними значно спростив би життя батькам (і ускладнив би життя педофілам). Заборона наближатися збоченцям до дітей і освітніх закладів (з носінням електронного браслета, і аж до завершення лікування і позитивного висновку лікаря-психіатра) попередила б подібні речі, якби така заборона виносилась одразу ж після виникнення хоч трохи вмотивованої підозри», – наголосив Леонтіюк.

Джерело: Рівне Вечірнє.