
Правоохоронці попередили власників і продавців магазинів, де торгують алкогольними напоями.
На Камінь-Каширщині перевіряли, чи продають алкоголь неповнолітнім
Спеціальний рейд провели в одному із сіл громади поліцейські
Поліцейські Камінь-Каширщини перевіряють дотримання заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. Про це повідомляє Камінь-Каширський відділ поліції.
Поліцейські провели профрейд селом Великий Обзир.
Старший інспектор з ювенальної превенції Камінь-Каширського відділу поліції капітан поліції Вадим Зубач спільно з поліцейським офіцером громади Гуто- Боровенської ОТГ капітаном поліції Юрієм Баликом провели профілактичний рейд торговельними закладами села Великий Обзир. Навідувалися у магазини, аби запобігти продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку.
Поліція вкотре звертається до власників та продавців закладів торгівлі із проханням неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства України, не продавати алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям, адже кожен з нас відповідає за здорове майбутнє наших дітей.
