У Луцьку порахували пасажирів, які платять готівкою в маршрутках - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.93
У Луцьку порахували пасажирів, які платять готівкою в маршрутках

Е-квиток чи готівка?

Фото – 12 канал.

У Луцьку порахували пасажирів, які платять готівкою в маршрутках

Вже минув рік, як запровадили електронний квиток

11 листопада минає рік з моменту, коли громадський транспорт Луцька перейшов на безготівкову оплату, втім, досі від 30 до 50 відсотків пасажирів платять за проїзд готівкою.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

За підрахунками управління транспорту Луцькради, нині у будні дні пасажиропотік у Луцьку становить понад 70 тисяч пасажирів в день. У вихідні дні показник значно менший: близько 40 тисяч. Втім, в управлінні транспорту кажуть, що від 30 до 50 відсотків людей досі платять готівкою.

Чиновники кажуть, що ситуацію можна змінити лише за рахунок жорсткішого контролю. 

Чиновники кажуть, що ситуацію можна змінити лише за рахунок жорсткішого контролю. Коли у жовтні на декілька днів контролери посилено перевіряли весь громадський транспорт, готівки в маршрутках різко стало менше.

«У ті дні у нас виросла оплата за допомогою електронних квитків до 93 тисяч. Якщо ж взяти вчора, понеділок, будній день, 73 тисячі, то 20 тисяч – це не те, що вони не їхали, це вони знову ж таки перейшли на форму оплати – готівка», – розповідає очільник управління транспорту Луцькради Володимир Степанов. 

Нині найбільше контролерів, а це 26, працюють у тролейбусах.

 

«В місяць буває і по 80, і по 120 чоловік виявляємо. Звичайно, у нас не самоціль накласти штраф, ми хочемо нагадати, що єдиним проїзним квитком у Луцьку є електронний квиток», – запевняє очільник Луцького підприємства електротранспорту Володимир Пуц.

 

  

 

 

Джерело: 12 канал