У Луцьку оштрафували водіїв, які не пропустили «швидку» і «пожежну» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
У Луцьку оштрафували водіїв, які не пропустили «швидку» і «пожежну» (Відео)

Не пропустили "швидку" – штраф.

Фото Суспільного.

У Луцьку оштрафували водіїв, які не пропустили «швидку» і «пожежну» (Відео)

Чотири водії заплатять штраф у розмірі 510 гривень

У Луцьку четверо водіїв не пропустили карету швидкої і пожежну машини під час відпрацювання операції «Маячок». На порушників поліцейські склали протоколи. 

Про це розповів Суспільному патрульний Вячеслав Кирикилиця.

Патрульні поліцейські перевірили чи пропускають водії у Луцьку спецтранспорт із проблисковими маячками і ввімкненими сиренами. Йдеться про карети швидкої допомоги та пожежні автівки.

У Луцьку зупиняли тих водіїв, які не пропускали на дорозі спецтранспорт.

Як розповіла патрульна інспекторка Анастасія Юр'єва, під час рейду зупиняли тих водіїв, які не пропускали на дорозі спецтранспорт.

 

На чотирьох водіїв, які порушили правила і не надали перевагу у русі машинам медиків та пожежників, склали адмінпротоколи.

За словами начальника патрульної поліції Волині, всі вони заплатять штраф у розмірі 510 гривень. Загалом цього року, за подібні порушення, поліцейські склали 19 протоколів.

З пішоходами, які заважали руху спецтранспорту патрульні провели профілактичні бесіди. Нагадаємо, востаннє «Маячок» у Луцьку проводили наприкінці липня. Тоді патрульні оштрафували одного водія.

 

Джерело: Суспільне.