У Луцьку запрацював Муніципальний сервісний центр - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.00 € 33.72
У Луцьку запрацював Муніципальний сервісний центр

Головна ідея діяльності нового закладу – вирішення всіх питань комунальної сфери в одному місці.

Фото Луцька міська рада.

У Луцьку запрацював Муніципальний сервісний центр

Відтепер провести звірку рахунків, подати показники лічильника, укласти договір на надання послуг комунальними підприємствами міста можна у муніципальному сервісному центрі

 Запрацював він у приміщенні бізнес-центру «Директорія» на вулиці Винниченка, 26. Приймають відвідувачів з понеділка по п’ятницю з 8 до 17 години.

 

 Варто зауважити, що це перший в Україні Муніципальний сервісний центр нового формату.

Це перший в Україні Муніципальний сервісний центр нового формату.

Головна ідея діяльності нового закладу – вирішення всіх питань комунальної сфери в одному місці. Лучани зможуть отримати відповіді на всі питання, пов’язані з діяльністю комунальних закладів – управлінськими конторами, ДКП «Луцьктепло», КП «Луцькводоканалу», департаменту соціальної політики Луцької міської ради, підприємством «Луцькспецкомунтранс» та інших. У комфортних умовах кожен клієнт нового сервісного центру отримуватиме послуги на сучасному та якісному рівні.

 

 Серед послуг нового центру: укладання договорів з усіма комунальними підприємствами; звірка рахунків; подача показників лічильників; надання суміжних послуг, зокрема опломбування і розпломбування лічильників тощо; укладання договорів на постачання газу; консультації представників департаменту соціальної політики, оформлення субсидій і соціальних виплат тощо; якісний клієнтоорієнтований сервіс європейського рівня; консультації з усіх питань стосовно діяльності та надання послуг комунальних підприємств Луцької ОТГ.

У перспективі – значне розширення функціоналу, створення єдиного кол-центру, який прийматиме звернення від населення щодо діяльності всіх комунальних установ та одразу направлятиме отримані запити на виконання.

Відділ інформаційної роботи міської ради.

Джерело: Луцька міська рада.