У вантажівці з «секонд-хендом» виявили майже тонну нового товару (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
У вантажівці з «секонд-хендом» виявили майже тонну нового товару (Фото, відео)

Через Польсько-Український кордон везли контрабандний одяг.

Фото ДПСУ.

У вантажівці з «секонд-хендом» виявили майже тонну нового товару (Фото, відео)

Вантажівка з прихованим товаром прибула днями з-за кордону в пункт пропуску «Краківець»

Керував транспортним засобом наш співвітчизник. Згідно з документами, він перевозив понад 12 тонн одягу та взуття, що були у використанні. Однак  під час проведення прикордонниками комплексу заходів з оцінки ризиків та враховуючи наявну оперативну інформацію була ініційована поглиблена перевірка. Серед  вживаного краму знайшли близько тонни нового товару, зокрема: 12 570 одиниць нового одягу, 285 пар взуття та 215 сумок різних брендів.

Серед  вживаного краму знайшли близько тонни нового товару.

Зазначимо, що з початку року це вже 23-тя спроба незаконного перевезення імпортного товару під виглядом «секонд-хенду» через польсько-український кордон, яка була викрита прикордонниками. Ініціатива щодо перевірки таких вантажів виходила від співробітників Держприкордонслужби за наявності оперативної інформації.

 

 Як результат, у цих випадках припинено спроби незаконного ввезення в Україну близько 55 тонн нових товарів: одягу, взуття, сумок, іграшок, біжутерії, меблів, посуду, побутової техніки тощо.

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.