Серхіо Рамос не забив два пенальті у ворота швейцарців, проте побив європейський рекорд Джанлуїджі Буффона за кількістю матчів за збірну

Аж не віриться...

Фото REUTERS.

Капітан «фурії рохи» провів 177-й поєдинок

Капітан збірної Іспанії Серхіо Рамос провів найбільшу кількість матчів на міжнародному рівні серед усіх європейців в історії.

Рекорд було встановлено 34-річним центральним захисником у матчі п'ятого туру Ліги націй 2020-2021 проти Швейцарії (1:1). Для Рамоса це був 177-й поєдинок у футболці «фурії рохи», повідомляє УНІАН.

Обидва рази дуель виграв воротар Ян Зоммер, а іспанський капітан перервав серію з 25 поспіль забитих 11-метрових, яка почалася ще в травні 2018 року.

Довгий час перше місце за кількістю матчів за збірну належало знаменитому італійському воротареві Джанлуїджі Буффону - 176. Світовий рекорд поки тримається - це 184 матчі на рахунку єгипетського футболіста Ахмеда Хассана.

При цьому Рамос міг принести іспанцям перемогу, але після перерви не реалізував відразу два пенальті у ворота швейцарців. Обидва рази дуель виграв воротар Ян Зоммер, а іспанський капітан перервав серію з 25 поспіль забитих 11-метрових, яка почалася ще в травні 2018 року.