Другий тур: яка явка виборців станом на 12 годину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Другий тур: яка явка виборців станом на 12 годину

Другий тур.

Фото ОПОРА.

Другий тур: яка явка виборців станом на 12 годину

Явка виборців станом на 12:00 становила 8,6%

За інформацією від спостерігачів ОПОРИ під час повторного голосування 15 листопада у 7 містах явка виборців о 12:00 становила 8,6%. Для порівняння під час голосування 25 жовтня по всій Україні на цей час явка становила 13,5%.

До спостереження ОПОРИ за днем голосування 15 листопада залучені 179 громадських спостерігачів у 7 містах на дільницях на основі соціологічно обґрунтованої вибірки, що дає можливість інтерпретувати показники явки та зафіксованих порушень на рівні всіх міст, де сьогодні відбувається повторне голосування. 

15 листопада у 7 містах явка виборців о 12:00 становила 8,6%. Для порівняння під час голосування 25 жовтня по всій Україні на цей час явка становила 13,5%.

Нагадаємо, 15 листопада повторне голосування за кандидатів на посаду міського голови в громадах із кількістю виборців більше 75 тисяч (так званий «другий тур») відбудеться в містах:

  • Кам'янець-Подільський Хмельницької області (самовисуванець Володимир Мельниченко та Михайло Посітко від партії ВО «Свобода»);
  • Краматорськ Донецької області (два самовисуванці Олександр Гончаренко та Андрій Панков, який є чинним міським головою);
  • Луцьк Волинської області (Ігор Поліщук від партії «За майбутнє» та Богдан Шиба самовисуванець);
  • Одеса Одеської області (чинний міський голова Геннадій Труханов від партії «Довіряй ділам» та народний депутат Микола Скорик від «Опозиційної платформи – За життя»);

 

 

 

 

  • Суми Сумської області (чинний міський голова Олександр Лисенко від партії ВО «Батьківщина» та Вадим Акрєпов від «Європейської Солідарності»);
  • Херсон Херсонської області (народний депутат Ігор Колихаєв від «Партії  Ігоря Колихаєва «Нам тут жити!» та Володимир Сальдо від партії «Блок Володимира Сальдо»).

Також на 15 листопада призначене повторне голосування з виборів міського голови в місті Українка Київської області з кількістю виборців до 75 тисяч, адже за підсумками голосування 25 жовтня два кандидати отримали однакову кількість голосів виборців. Так, за місце міського голови змагатимуться Оксана Кирилюк від партії «Слуга народу» та Олександр Туренко від «Європейської Солідарності».

Джерело: Громадянська мережа ОПОРА.