Дорожники показали, як відновили дорогу зі Струмівки до Підгайців (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Дорожники показали, як відновили дорогу зі Струмівки до Підгайців (Фото)

Добра дорога тепер!

Волинь-нова

Дорожники показали, як відновили дорогу зі Струмівки до Підгайців (Фото)

Прямують до завершення ремонтні роботи на одній із ділянок автошляху М-19 Доманово (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест) у межах Волинської області, що цьогоріч відновлюються у рамках програми «Велике будівництво»

На відрізку між селами Струмівка і Підгайці Луцького району дороги, протяжністю 2,5 км, уже влаштовано дорожній одяг, оновлено пішохідні доріжки та посадкові майданчики в місцях зупинки громадського транспорту.

 

Наразі здійснюють комплекс робіт з організації безпеки дорожнього руху – встановлюють оцинковане бар'єрне огородження та дорожні знаки, наносять дорожню розмітку, монтують освітлення пішохідних переходів. На цьому відрізку дороги ще встановлять сигнальні стовпчики та нові автопавільйони.

Користувачів автошляхів закликають не забувати про пильність на ділянках, де працюють дорожники.

 

 

Генеральний підрядник – ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Нагадаємо, що вже завершили весь комплекс відновлювальних робіт на майже 21 км автошляху М-19 у межах Волині, ремонтні роботи тривають на ділянках від села Переспа у напрямку Ковеля.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Служба автомобільних доріг області.