«Волинь» програла рівненському «Вересу» – 0:2, а її фани почубилися з поліцією у Млинові (Відео)

На це дербі чекали 23 роки!

Фото radiotrek.rv.ua.

Після цієї невдачі лучани втратили 3-є місце в чемпіонаті, яке дає право піднятися наступного сезону до Прем’єр-ліги

Кілька хвилин тому у Млинові на стадіоні «Колос» закінчився матч 13 туру у Першій лізі, в якому рівненський «Верес» здолав луцьку «Волинь» з рахунком 2:0.

На 7-ій хвилині після удару Сергія Федоровича м’яч зрикошетив від лучанина Сергія Сімініна і влетів у ворота «хрестоносців».

А на 64-ій хвилині Роман Мірошник подвоїв перевагу номінальних господарів.

Пізніше, на 66-ій хвилині, волинянин Євген Протасов міг скоротити відставання свого клуубу, але не реалізував пенальті – програв дуель ексголкіперу «Волині» Богдану Когуту, який з 2018-го по 2019-й роки захищав кольори лучан..

За рахунку 0:2 волинянин Євген Протасов не реалізував пенальті.

Отож, рахунок не змінився: «Верес» – «Волинь» – 2:0.

А ще матч запам’ятався тим, як фани «Волині» прорвались на поле, але їх витіснила поліція.

Дивимось, як це було:

А тепер дивимось, як відбувався сам матч:

Тож ця перемога дала змогу рівненському клубу вибити «Волинь» із трійки лідерів.