Україна може знову закрити кордони у разі запровадження повного локдауну - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
Україна може знову закрити кордони у разі запровадження повного локдауну

Кордони можуть знову закрити?

Фото УНІАН.

Україна може знову закрити кордони у разі запровадження повного локдауну

Разом з тим міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зауважив, що найближчим часом уряд не розглядатиме питання про закриття кордонів

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що, у разі запровадження в Україні повного локдауну, влада розглядатиме питання про закриття кордонів.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

Поки питання не розглядали

«Якщо буде запроваджений повний локдаун – то, очевидно, буде розглядатись такий захід як закриття кордонів. Але із запровадженням карантину вихідного дня нам вдалося уникнути опції повного локдауну, тому найближчим днями я не очікую розгляду цього питання на засіданні уряду», - зазначив міністр.

 

Нагадаємо, 11 листопада Кабмін ухвалив рішення про введення в Україні з 14 по 30 листопада карантину вихідного дня. Він діятиме з 00.00 суботи до 00.00 понеділка.Зокрема, у вихідні дні з обмеженнями, передбачени передбаченими в будні дні, додатково заборонено роботу кав’ярень і ресторанів (за винятком послуги «із собою»), роботу ТРЦ, інших розважальних закладів, фітнес-центрів тощо. Дозволено працювати лише продуктовим магазинам, аптекам, поштовим відділенням, ветаптекам, медустановам, АЗС.


 

Джерело: УНІАН