Як на Волині придбати різдвяне деревце (Контакти) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Як на Волині придбати різдвяне деревце (Контакти)

На Волині виростили майже мільйон новорічних ялинок.

Фото Волиньліс.

Як на Волині придбати різдвяне деревце (Контакти)

Поки жителі Волині розмірковують над статистикою захворювань та локдауном вихідного дня, лісівники пропонують відволіктися від похмурої погоди та думок і вже подумати про підготовку до зимових свят

Яким би не був рік, але підняти собі та близьким настрій, принішси додому спеціально вирощену лісівниками ялинку – справа приємна, навіть обов’язкова.

Починаючи з середини листопада і до січня актуальним та важливим завданням для лісівників буде заготівля святкових деревець.

Загалом в області створено 288,6 га плантацій новорічних ялинок, з них 42,2 га створено цього року. На цій площі вирощується близько 920 тис. хвойних, з яких стандартні (готові для реалізації) 142 тис. шт. Середня ціна за 1-метрову ялинку на підприємствах становитиме 60-65 грн.

На розсадниках є ялинки в горщиках.

Крім того, на розсадниках є ялинки в горщиках. Але на такі деревця ціни будуть відповідно вищими – від 120 гривень (70-80 см), все залежатиме від розміру та породи. Загалом підприємства готові задовільнити потребу в ялинках у повному обсязі. Зазвичай останніми роками реалізовувалось 70-15 тис. шт.

Придбати ялинки населення та підприємці зможуть безпосередньо біля контор підприємств, лісництв. А також для населення, залежно від умов карантину звичайно, будуть організовані додаткові точки продажу. Інформація про ціни та місця продажу найближчим часом буде опублікована на сайті управління.

Для вашої зручності ми підготували список місць продажу та контактних осіб по всій Волині.

Подбайте про атмосферу свята в оселі і нехай мерехтіння вогників на ялинці принесе спокій та гарний настрій.

Пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Джерело: Волиньліс.