Був інсульт, а став COVID: волинянина поховали без відспівування та у мішку, а спецкостюми робочих вкинули до ями (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
Був інсульт, а став COVID: волинянина поховали без відспівування та у мішку, а спецкостюми робочих вкинули до ями (Відео)

У виписках лікарні ніде не йдеться про коронавірус.

Фото snob.ru.

Був інсульт, а став COVID: волинянина поховали без відспівування та у мішку, а спецкостюми робочих вкинули до ями (Відео)

Дружина покійного переконує, тесту ПЛР її чоловіку не робили

Ховали без відспівування та у мішку − волинянину, який помер від інсульту приписали COVID-19. Сім’я померлого шокована ситуацією, адже через такий діагноз не мала змоги достойно похоронити рідну людину. Між тим, чоловіку навіть не проводили тесту ПЛР. У виписках лікарні ніде не йдеться про «ковід» − це, власне, підтвердили у лікарні.

3 листопада, в неділю, Віктора «розбив» інсульт, чоловіка відвезли до Луцької районної лікарні, і через 2 дні, у вівторок, констатували смерть.

Олеся Бондар два тижні тому поховала свого чоловіка Віктора, житель села Гірка Полонка, що у Луцькому районі, чоловікові було 63 роки. 3 листопада, в неділю, Віктора «розбив» інсульт, чоловіка відвезли до Луцької районної лікарні, і через 2 дні, у вівторок, констатували смерть.

Дружина покійного переконує, тесту ПЛР її чоловіку не робили, та і часу на це не було, бо результат треба чекати від 1 до 2-х тижнів. Проте чоловіку констатували COVID-19.

Згорьовані родичі відразу почали підготовку до похорону. З Луцької районної лікарні чоловіка доставили у морг до міської клінічної лікарні. Рідні мали надію віддати шану покійному і провести достойно в останню путь. Але після того, як їм оголосили діагноз COVID-19, похоронний обряд скоротився. Домовину закопували чоловіки у спецкостюмах, ці костюми пізніше, немов у смітник, вкинули до ями. До труни не допустили ані родичів, ані священника. Окрім того, що не дозволили провести обряд поховання, сама процедура обійшлася родичам чималі кошти. За те, що привезли покійника з діагнозом «ковід», дружина віддала 3,5 тисяч гривень.

Дивіться подробиці у сюжеті ТРК Аверс: