Не йдіть до лікарів, вмирайте вдома: МОЗ оприлюднило жорстке звернення до «COVID-атеїстів» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Не йдіть до лікарів, вмирайте вдома: МОЗ оприлюднило жорстке звернення до «COVID-атеїстів» (Відео)

Лікар Сергій Дубров звернувся до скептично налаштованих громадян.

Фото скріншот з відео.

Не йдіть до лікарів, вмирайте вдома: МОЗ оприлюднило жорстке звернення до «COVID-атеїстів» (Відео)

Лікар порадив тим, хто не вірить в коронавірус, влаштуватись волонтерами до лікарень і побачити все на власні очі

Лікар-анестезіолог Сергій Дубров звернувся до так званих «атеїстів COVID-19», які заперечують існування хвороби або сумніваються у її реальній небезпеці. Фахівець закликав таких громадян у випадку захворювання не звертатись за допомогою і «помирати вдома».

Ну і велике прохання до COVID-атеїстів: мабуть, не звертатися по допомогу, а просто помирати вдома, синіючи. Якщо ви не вірите в COVID, то, будь ласка, не звертайтеся до лікарів.

Звернення лікаря оприлюднено у верифікованому МОЗ Telegram-каналі «Коронавірус_інфо».

Зокрема Дубров запропонував тим, хто не вірить в коронавірус, влаштуватись волонтерами до «ковідних» лікарень і побачити все на власті очі.

«Прати білизну, мити підлогу, перестилати пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії. Рук не вистачає, особливо молодшого медперсоналу. Думаю, доби або кількох годин у реанімації з пацієнтами COVID-19 вистачить...«ковідний атеїзм» пройде дуже швидко», – зазначив лікар.

«Ну і велике прохання до COVID-атеїстів: мабуть, не звертатися по допомогу, а просто помирати вдома, синіючи. Якщо ви не вірите в COVID, то, будь ласка, не звертайтеся до лікарів», – підсумував він.

Читайте також: Нові коронавірусні «рекорди»: в Україні – понад 13 тисяч нових заражень, на Волині – 502!