У Луцьку від ускладнень коронавірусу померла медсестра Волинської обллікарні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
У Луцьку від ускладнень коронавірусу померла медсестра Волинської обллікарні

Смерть серед медперсоналу.

Фото з відкритих джерел.

У Луцьку від ускладнень коронавірусу померла медсестра Волинської обллікарні

Від ускладнень, спричинених коронавірусом, учора, 18 листопада, померла 69-річна молодша медична сестра Волинської обласної клінічної лікарні.

Про це у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost повідомив очільник міського управління охорони здоров’я Володимир Лотвін.

За його словами, жінка захворіла ще 13 жовтня. Того ж дня зробила ПЛР-тест, який згодом виявився позитивним. 15 числа вона звернулася за медичною допомогою до сімейного лікаря. Їй призначили амбулаторне лікування, курс антибіотикотерапії. Стан не покращувався, тож її госпіталізували у інфекційне віділення №3 обласної лікарні. Тут жінка перебувала на кисневій терапії. 16 листопада жінку перевели в інфекційне відділення №1 та підключили до апарату штучної вентиляції легень. На жаль, 18 листопада вона померла.

 Жінка мала супутні захворювання, серед яких – цукровий діабет, дисметаболічна кардіоміопатія, ожиріння, метаболічний синдром.

Відомо, що жінка мала супутні захворювання, серед яких – цукровий діабет, дисметаболічна кардіоміопатія, ожиріння, метаболічний синдром.

Загалом від початку пандемії коронавірусу на Волині померло 14 медичних працівників.

Джерело: ІА Волиньпост.