На одностроях волинських льотчиків будуть нові знаки розпізнавання (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
На одностроях волинських льотчиків будуть нові знаки розпізнавання (Фото)

Військововслужбовців 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна отримали нову нарукавну емблему.

Фото Район.Луцьк

На одностроях волинських льотчиків будуть нові знаки розпізнавання (Фото)

Військововслужбовців 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна отримали нову нарукавну емблему

Нарукавний знак має вигляд геральдичного щита сіро-блакитного кольору з срібним кантом, - повідомляють у Повітряному командуванні «Захід» Повітряних Сил ЗС України, пише «Інформаційне агентство ВолиньPost».

Центральним елементом нарукавного знаку є стилізоване зображення срібного пікуючого грифона.

Центральним елементом нарукавного знаку є стилізоване зображення срібного пікуючого грифона.
Грифон - міфічний птах у вигляді крилатого лева з головою орла, що символізує могутність, владу, швидкість і силу та відсилає до історії військової частини, яка до 2014 року базувалася на території Автономної Республіки Крим, символом якої є грифон.
Як бачите нарукавний знак виконаний у кольорах притаманних авіації Повітряних Сил Збройних Сил України.
В горі, над щитом, розміщено декоративну інформаційну стрічку з надписом «ВІРНІ ВІТЧИЗНІ».
До польового однострою - знак виконали у вигляді геральдичного щита темно-оливкового кольору зі світло - сірим кантом. Центральним елементом є зображення пікуючого грифона тільки світло-сірого кольору. В горі, над щитом, розміщено темно-оливкову декоративну стрічку з срібним каштаном та надписом «ВІРНІ ВІТЧИЗНІ».

 

 

 

 

Джерело: Волиньпост.