У Рівному партія «Голос» на виборах міського голови підтримала кандидата від «Європейської Солідарності» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
У Рівному партія «Голос» на виборах міського голови підтримала кандидата від «Європейської Солідарності»

Кандидат Роман Третяк.

Фото "Прямий".

У Рівному партія «Голос» на виборах міського голови підтримала кандидата від «Європейської Солідарності»

У неділю в Рівному обиратимуть мера

У  другому  турі  виборів  мера,  який  відбудеться  у  цьому місті  22  листопада,  політсила  Вакарчука  підтримує  Олександра Третяка — кандидата від «ЄС»

Про це повідомила голова партії «Голос» Кіра Рудик.

Вона відзначила дуже прогресивну, сучасну програму розвитку Рівного, з якою Олександр Третяк йде на вибори.

 

«Ця програма включає в себе особливо важливі для нас пункти: оновлення транспортної системи, системне озеленення міста, програму «Зелена стежка» і концептуальне оновлення генерального плану», — говорить Кіра Рудик. За її словами, Олександр Третяк — молодий проєвропейський політик, меценат і патріот. «Саме тому підтримка нашої партії однозначно на його користь», — зазначила лідерка політсили.

Кандидат йде на вибори з прогресивною, сучасною програмою розвитку Рівного.

 

 

Олександр Третяк подякував за підтримку команди «Європейської Солідарності» у Рівному колегами з «Голосу». «Сподіваюсь, що завдяки нашій співпраці в міській раді, завдяки плідній, тісній взаємодії ми справді зробимо місто Рівне перлиною західного регіону України. Отож, до спільної роботи!» — закликав Олександр Третяк.