Мешканці сіл, які увійшли до Луцької ОТГ, скаржаться на проблеми з доїздом (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
Мешканці сіл, які увійшли до Луцької ОТГ, скаржаться на проблеми з доїздом (Відео)

Проблеми з доїздом.

Фото Суспільного.

Мешканці сіл, які увійшли до Луцької ОТГ, скаржаться на проблеми з доїздом (Відео)

До Луцької ОТГ доєднається 31 населений пункт, де проживає понад 20 тисяч жителів

Проблеми з доїздом в новоприєднаних громадах, якій увійшли до Луцької ОТГ існують.

Про це розповіла Суспільному жителька села Сьомаки Марія Прус.

З села Забороль до обласного центру щодня курсують 8 маршруток. Проте проблема зі сполученням є у віддалених населених пунктах громади. Зокрема, не вистачає маршрутів за напрямком Одеради-Городок-Сьомаки.

Тут є лише по одному ранковому та вечірньому рейсу. Потрібно було ще б по одному додатковому, - каже сільський голова. Така ж ситуація по Боголюбах. Між Боголюбами та Заборолем взагалі не має маршрутного сполучення, – розповів Заборольський сільський голова Валерій Боярський. 

Марія Прус жителька села Сьомаки. Щодня їздить на роботу в Луцьк. Каже: «Багато людей працює у Луцьку з нашого села, останній рейс йде о 18:30. Та й, навіть, робота, коли завершується о 18:00, то все одно не встигаєш на маршрутку».

Багато людей з села працює у Луцьку, останній рейс йде о 18:30. Люди не встигають на маршрутку.

З перевізниками ведуть перемовини щодо налагодження транспортного сполучення сіл з обласним центром, - розповідає керівник міського управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов. Нині ж триває процес виготовлення електронних квитків для пільгових категорій та учнів шкіл, які проживають у селах Луцької ОТГ.

 

 

Щоб розв'язати проблему транспортного сполучення, у міській раді будуть спиратися на мережу приміських автобусів, які вже курсують за цими напрямками. Залучатимуть й тих перевізників, які уклали договори з облдержадміністрацією, – каже Володимир Степанов.

Нагадаємо, згідно із реформою місцевого самоврядування до Луцької ОТГ доєднається 31 населений пункт, де проживає понад 20 тисяч жителів.

 

Джерело: Суспільне Волині.