День Гідності та Свободи це другий день народження нашої держави – Петро Порошенко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.50 € 34.15
День Гідності та Свободи це другий день народження нашої держави – Петро Порошенко

«Я хочу дуже подякувати українському народові, 70% якого, незважаючи на тотальну кампанію фейкових новин, дискредитацію європейського і євроатлантичного напрямків, твердо переконані, що майбутнє України – у членстві в ЄС».

Фото ЄС.

День Гідності та Свободи це другий день народження нашої держави – Петро Порошенко

На відміну від нинішньої влади, мільйони українців, громадські діячі, журналісти, дипломати шанують і відзначають День Гідності та Свободи. Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейської Солідарності» під час телемарафону в ефірі телеканалів «Прямий», «Еспресо» і «5 канал». Він наголосив, що вважає День Гідності та Свободи другим днем народження незалежної України

«В українському народі вже на генетичному рівні присутня відмінність від того, що відбувається в Білорусі, від того, що відбувається в Росії. Ми інші – бо ми дуже високу ціну заплатили за наше право бути незалежними і за наше право бути європейськими», – наголошує Петро Порошенко. 

Ми інші – бо ми дуже високу ціну заплатили за наше право бути незалежними і за наше право бути європейськими.

«Українці п`ять років пишалися тим, що ми рухаємося в Європу. Українці вірили в те, що  врешті-решт ми набудемо повномаштабного членства в Європейському Союзі», – переконаний Петро Порошенко. 

«21 числа – і я дуже добре пам’ятаю цей день – українці вийшли не для того, щоб змінювати владу. Не для того, щоб вимагати підвищення рівня життя – це неправда. Українці вийшли, бо вони не згодні з тим, що у них забрали право рухатися в Європу, вважати себе європейським народом», – наголошує п’ятий Президент. 

«Чи підтримка європейського курсу за ці роки стала більша – чи менша? Більша. Що цьому сприяло? П`ять років реформ. Лише безвіз – згадайте, коли 11 червня 2017 року наша команда запроваджувала безвіз, що казали тоді наші критики. Вони казали – він нікому не потрібен, безвізом можуть скористатися тільки декілька тисяч осіб, а решта як сиділи, так і будуть сидіти по своїх хатах. І українці яскраво продемонстрували – ні», – констатує Петро Порошенко. 

«Я хочу дуже подякувати українському народові, 70% якого, незважаючи на тотальну кампанію фейкових новин, дискредитацію європейського і євроатлантичного напрямків, твердо переконані, що майбутнє України – у членстві в ЄС. Що безпека України – особливо після брутальної агресії Росії –  є тільки в НАТО. Це потужне щеплення проти 70-річного обдурювання, отруєння нашої нації», – наголошує п’ятий Президент. 

Джерело: ЄС.