Через місяць станемо свідками дива – астролог - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
Через місяць станемо свідками дива – астролог

Незабаром США втратить статус світового лідера, а Росія - світового агресора.

Фото Газета по-українськи.

Через місяць станемо свідками дива – астролог

Через місяць 21 грудня бере свій початок Ера Повітря. Вона приходить на зміну Ері Землі, яка тривала від 26 січня 1842 року

Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

«Ми живемо в період глобальних змін на планеті, тож важко розраховувати на стабільність. Як ведуть себе діти у перехідному віці? Діють безглуздо, руйнують усе і не думають про наслідки. У 2020 році людство знаходиться у такому самому перехідному віці, який триватиме наступні 3 роки», - каже астролог.

Усе змінюватиметься і багато хто не буде до цього готовий.

За її словами, через місяць ми станемо свідками дива.

«Усе змінюватиметься і багато хто не буде до цього готовий, - говорить Максимова. – Стихію Землі пов'язують із матеріальними цінностями. Зараз гроші керують світом. Стихія Повітря асоціюється з інформацією, наукою, спілкуванням, відсутністю кордонів. Скоро все стане навпаки: хто володіє інформацією, той володітиме світом».

Від 21 грудня добре почуватимуться люди, які уміють швидко реагувати на зовнішні зміни, не тримаються за минуле, а з легкістю сприймають все нове.

«Ера Повітря триватиме до 31 жовтня 2219 року, - розповідає Олена Максимова. – За цей час зміниться система цінностей людства. Гроші втрачатимуть свою значущість. Люди винайдуть нові способи передачі інформації, заговорять про скасування кордонів. Настання нової Ери по-іншому розставить політичні та економічні акценти на планеті. З'являться нові політичні, економічні, наукові та культурні лідери. Америка буде втрачати свої позиції як економічний і політичний лідер, Росія – як світовий агресор. Переформотується існуюча система держав-лідерів».

Джерело: Газета по-українськи.