Відомо хто стане депутатами обласної ради замість Палиці, Гузя, Констанкевич, Рубльова - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
Відомо хто стане депутатами обласної ради замість Палиці, Гузя, Констанкевич, Рубльова

Відомо прізвища 61 обранця, з 64.

Фото: Волинська обласна рада.

Відомо хто стане депутатами обласної ради замість Палиці, Гузя, Констанкевич, Рубльова

Перша сесія нового складу Волинської обласної ради призначається на 25 листопада, в середу на 10:00.

Волинська обласна територіальна виборча комісія станом на сьогодні розглянула 61 заяву щодо реєстрації депутатів Волинської обласної ради. Отримано понад 2/3 необхідних заяв на реєстрацію обраних депутатів. Про це повідомив у фейсбуці голова ТВК Іван Лазорко. «Ще 3 заяви і матимемо згоду всіх 64 депутатів», - йдеться у повідомленні.

Недищук Євгеній Микитович (на заміну Ігоря Гузя)
Філюк Анатолій Миколайович (на заміну Ірини  Константевич)
Харченко Юрій Васильович (на заміну В’ячеслава Рубльова)
Кошельник Валентин Іванович (на заміну Ігоря Палиці)

Список «За Майбутнє»  не повний: ще не відомо хто стане обранцем замість народного депутата Степана Івахіва, який відмовився від мандату, тож наразі виглядає так:

  • 1. Маховський Орест Георгійович
  • 2. Недопад Григорій Вікторович
  • 3. Горавська Ірина Іванівна
  • 4. Лех Ігор Богданович
  • 5. Ройко Юрій Петрович
  • 6. Філіпчук Оксана Романівна
  • 7. Турак Андрій Антонович
  • 8. Сиротюк Юрій Іванович
  • 9. Скопюк Михайло Якович
  • 10. Бондар Володимир Налькович
  • 11. Тиводар Олександр Олександрович (на заміну Разумовського)
  • 12. Крецу Світлана Миколаївна
  • 13. Киричик Іван Миронович
  • 14. Бусько Анатолій Федорович
  • 15. Недищук Євгеній Микитович (на заміну Ігоря Гузя)
  • 16. Філюк Анатолій Миколайович (на заміну Ірини Константевич)
  • 17. Харченко Юрій Васильович (на заміну В’ячеслава Рубльова)
  • 18. Кошельник Валентин Іванович (на замінуІгоря  Палиці)
  • 19. Микитюк Роман Володимирович
  • 20. Козак Віктор Теодосійович
  • 21. Яренчук Володимир

«Батьківщина»

  • 22. Омелько Ольга Анатоліївна –
  • 23. Пустовіт Григорій Олександрович
  • 24. Котюк Сергій Сергійович
  • 25. Чорненький Роман Ігорович
  • 26. Кирда Людмила Федорівна
  • 27. Никонюк Анатолій Олександрович
  • 28. Цвид Роксолана Юріївна (на заміну Бірука)

«Європейська Солідарність»

  • 29. Сидорчук Ористлава Григорівна
  • 30. Запотоцький Артем Олександрович
  • 31. Патлашинська Ірина Вікторівна
  • 32. Мирка Іван Іванович
  • 33. Вусенко Юлія Василівна
  • 34. Кошарук Сергій Дмитрович
  • 35. Харчук Віктор Васильович (замість Доманської і Каньовської)
  • 36. Цибульський Павло
  • 37. Гук Роман Григорович (замість Бадзюня)

Аграрна партія України

  • 38. Смітюх Іван Євдокимович
  • 39. Щерблюк Тарас Васильович
  • 40. Мельник Андрій Андрійович
  • 41. Приходько Валентин Васильович (на заміну Левчук)
  • 42. Волошенюк Ігор Васильович (на заміну Захарчук)

«Сила і Честь»

  • 43. Стасюк Людмила Леонідівна
  • 44. Карпюк Роман Петрович
  • 45. Галан-Влащук Віктор Йосипович
  • 46. Дибель Володимир Юрійович (на заміну Томашевської)

«Слуга Народу»

  • 47. Лісовський Ігор Миколайович
  • 48. Ніщик Сергій Анатолійович
  • 49. Макарук Микола Михайлович
  • 50. Сачук Олександр Леонідович
  • 51. Буліга Микола Миколайович
  • 52. Гончарук Яна Олександрівна
  • 53. Юнак Сергій Петрович
  • 54. Черниш Валентина Петрівна

Свобода

  • 55. Вітів Анатолій
  • 56. Серба Л.Д.
  • 57. Магурчак Валентина
  • 58. Бик О.В (зайшов з округу замість Бадзюня та Карпюка П.В)
  • 59. Поліщук Ю.П.
  • 60. Пирожик О.В.
  • 61. Кудрявцев С.А ( Вакантне місце, яке звільнив Бик і від якого відмовились депутати - Сівак, Сіховська, Залевська)

Хто відмовився від мандату:

  • 1. Разумовський Андрій Русланович
  • 2. Гузь Ігор Володимирович​
  • 3. Яручик Микола Олександрович
  • 4. Захарчук Наталія Володимирівна
  • 5. Бадзюнь Віталій Миколайович
  • 6. Левчук Ольга Ростиславівна
  • ​7. Палиця Ігор Петрович
  • ​8. Рубльов В’ячеслав Володимирович
  • ​9. Констанкевич Ірина Мирославівна​
  • ​10. Івахів Степан Петрович
  • ​11. Бадзюнь Андрій Анатолійович
  • ​12. Бірук Віталій Іванович
  • ​13. Томашевська Лідія Михайлівна
  • ​14. Доманська Алла
  • ​15. Карпюк Павло
  • ​16. Сушик Микола
  • ​17. Каньовська
  • ​18. Чайковська
  • ​19. Сівак
  • ​20. Сіховська
  • ​21. Залевська