Білоруська автокефальна церква наклала анафему на Лукашенка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
Білоруська автокефальна церква наклала анафему на Лукашенка

У церкві закликали не виконувати накази Лукашенка.

Фото Радіо Свобода.

Білоруська автокефальна церква наклала анафему на Лукашенка

Білоруська православна автокефальна церква наклала анафему на президента Олександра Лукашенка та оголосила його «диктатором» та «вбивцею»

Як повідомляє білоруське Радіо Свобода, анафему оголосив предстоятель церкви архієпископ Святослав Логін під час служби в соборі святого Кирила Туровського у найбільшому місті Канади Торонто.

В оприлюдненому тексті анафеми Лукашенка називають «колишнім президентом». Також у ній зазначається, що Лукашенко «чинить беззаконня, переслідує та вбиває православних та інших мирних християн».

Архієпископ і священники церкви моляться за здоров’я поранених і ув’язнених.

«Побожний білоруський народ зараз переживає складний час, коли за наказом самозванця – колишнього президента Лукашенко, одержимого дияволом, наших дітей вбивають і знущаються над нашими братами та сестрами. Цей кат і його союзники здійснюють криваві розправи над мирними жителями на вулицях і у в'язницях столиці Мінська та в різних містах багатостраждальної Білорусі, прославляючи і продовжуючи богобоязливу політику більшовиків, відкрито порушуючи Божі Заповіді, руйнуючи пам'ятники», – йдеться у тексті.

У церкві закликали не виконувати накази Лукашенка, інакше на його прибічників чекатиме небесна кара. У зверненні також зазначається, що архієпископ і священники церкви моляться за здоров’я поранених і ув’язнених.