Волиняни ігнорують карантин: як поліція реагувала на порушення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
Волиняни ігнорують карантин: як поліція реагувала на порушення

Дотримуйтеся правил карантину!

Фото Pixabay.

Волиняни ігнорують карантин: як поліція реагувала на порушення

Постанови оформляли на тих людей, хто не виконував законних вимог поліцейських та не реагував на їхні зауваження одягнути засіб індивідуального захисту

Дев’ять суб’єктів господарювання не дотримались вимог карантину вихідного дня минулих суботи й неділі та порушили правила ведення торгівлі: на них поліцейські склали протоколи за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП.  

Громадяни дозволяли собі перебувати в маршрутних транспортних засобах, на автостанціях, на зупинках громадського транспорту, в інших громадських місцях без масок та не реагували на вимоги правоохоронців.

Крім того, три протоколи за цією ж статтею склали на водіїв маршрутних транспортних засобів за порушення карантинних вимог.  

Усі протоколи направлені на розгляд суду.  

Також 45 постанов склали за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП - за перебування в громадських будівлях, транспорті без захисник масок під час дії карантину. Зазначимо, що ці постанови оформляли на тих людей, хто не виконував законних вимог поліцейських та не реагував на їхні зауваження одягнути засіб індивідуального захисту. Зокрема, більшість постанов були винесені патрульними поліцейськими у м. Луцьку, де громадяни дозволяли собі перебувати в маршрутних транспортних засобах, на автостанціях, на зупинках громадського транспорту, в інших громадських місцях без масок та не реагували на вимоги правоохоронців. Штраф за такі порушення становить від 170 до 255 гривень, відповідно до законодавчих змін, постанова виноситься одразу поліцейським, на місці події.  

Рекомендуємо дотримуватись встановлених карантинних обмежень та дбати про власне здоров’я і безпеку інших.

Джерело: Сектор комунікації поліції Волинської області