За вбивство працівника СІЗО з Рівного завербованому ФСБ маріуполцю «світить» довічне - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.19
За вбивство працівника СІЗО з Рівного завербованому ФСБ маріуполцю «світить» довічне

Обвинувачений зі спільником у 2016 році отримали завдання за грошову винагороду вбити колишнього військовослужбовця Збройних сил України.

Фото ildana.tv.

За вбивство працівника СІЗО з Рівного завербованому ФСБ маріуполцю «світить» довічне

У червні 2019 року обвинуваченого затримано на території Російської Федерації, і наприкінці серпня цього року його передали правоохоронцям Рівненщини

Рівненською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до Рівненського міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 38-річного жителя міста Маріуполь, якому інкримінують умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів, на замовлення, за попередньою змовою групою осіб, а також незаконне поводження зі зброєю ( п.п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України). Про це йдеться 23 листопада на сайті прокуратури Рівненської області.

   

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений зі спільником, будучи завербованими представниками ФСБ Російської Федерації, у 2016 році отримали завдання за грошову винагороду вбити колишнього військовослужбовця Збройних сил України, 37-річного рівнянина. Кілька місяців чоловіки узгоджували злочинний план, придбали, перевезли та зберігали зброю, стежили за жертвою, задля чого навіть орендували квартиру в тому ж під’їзді, де жив загиблий.

16.09.2016 отримавши вказівку від кураторів маріуполець зі спільником прибули до будинку по вул. Відінській в Рівному. Обвинувачений лишився стежити під будинком, та дав знати про прихід жертви. А спільник чекав на неї в під’їзді. Коли той зайшов - спільник здійснив у чоловіка 8 пострілів, після чого вдарив пістолетом кілька разів по голові, аби довести свій злочин до кінця. Зброю із глушником та вісім гільз виявили біля вбитого. 

Спільник здійснив у чоловіка 8 пострілів, після чого вдарив пістолетом кілька разів по голові, аби довести свій злочин до кінця.

Після вбивства чоловіки втекли з України до Росії, де отримали за виконане замовлення 2000 доларів США та 300000 рублів РФ.

У червні 2019 року обвинуваченого затримано на території Російської Федерації, і наприкінці серпня цього року його передали правоохоронцям Рівненщини.

Санкція статтей передбачає максимальне покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У кримінальному провадженні потерпілою також заявлено цивільний позов на суму 1000 000 грн.