Несвоєчасно подав декларацію: на Волині експоліцейського покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Несвоєчасно подав декларацію: на Волині експоліцейського покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією

Судили колишнього поліцейського.

Фото loyer.com.ua.

Несвоєчасно подав декларацію: на Волині експоліцейського покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією

Суд призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 850 гривень зі сплатою судового збору понад 420 гривень

Луцький міськрайонний суд за участі прокурора відділу Волинської обласної прокуратури притягнув до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, колишнього поліцейського роти конвойної служби Головного управління Національної поліції в області.

Чоловік несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.

Звільнившись зі служби в Національній поліції, правоохоронець, всупереч вимогам ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.

Суд визнав його винним у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн. зі сплатою судового збору понад 420 грн.

Загалом у 2020 році на Волині судами до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних із корупцією, притягнуто п’ятьох працівників поліції. 

Читайте також: Волинянин зґвалтував рідну сестру: зловмисник уже під вартою.

Джерело: Пресслужба обласної прокуратури