Рівнянка придумала, як отримати 2,5 млн гривень кредитів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Рівнянка придумала, як отримати 2,5 млн гривень кредитів

Максимальна відповідальність передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Фото dzvin.media.

Рівнянка придумала, як отримати 2,5 млн гривень кредитів

Встановлено, що впродовж останніх двох років троє рівнян, діючи з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, використовували підроблені документи на ім’я сторонніх фізичних осіб, неодноразово звертались до установ комерційних та державних банків у різних містах країни, одержуючи шахрайським шляхом кредитні кошти

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури викрито групу осіб, які, використовуючи підроблені документи, отримували кредитні кошти шляхом оформлення договорів овердрафту від імені підконтрольних суб’єктів господарської діяльності.  Про це інформує прокуратура Рівненщини.

Організаторці злочинної групи, 42-річній рівнянці, 20.11.2020 повідомлено про підозру у незаконному заволодінні паспортом, використанні підроблених документів, шахрайстві в особливо великих розмірах, вчиненому групою осіб, а також у незаконних діях з платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків ( ч. 3 ст.357, ч.3 ст.358, ч.4 ст.358, ч.2 ст.28, ч.1 ст.222, ч.3 ч.4 ст.190, ст.190, ч.2 ст.200 КК України).

Організаторці злочинної групи, 42-річній рівнянці, 20.11.2020 повідомлено про підозру у незаконному заволодінні паспортом, використанні підроблених документів, шахрайстві в особливо великих розмірах, вчиненому групою осіб.

В подальшому гроші легалізовували через окремих суб’єктів господарювання та знімали у банківських терміналах на території м.Рівне. Внаслідок злочинних дій банкам завдано майнової шкоди на загальну суму 2,5 млн грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області за процесуального керівництва прокурорів Рівненської місцевої прокуратури.

Максимальна відповідальність за вчинення зазначених кримінальних правопорушень передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.