На Київщині «самогонщиця» на ґрунті ревнощів забила до смерті пенсіонера - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
На Київщині «самогонщиця» на ґрунті ревнощів забила до смерті пенсіонера

Здуріти можна!

Фото УНІАН.

На Київщині «самогонщиця» на ґрунті ревнощів забила до смерті пенсіонера

Навіжена жінка розбила бідоласі голову, поламала ребра, потрощила руки та ноги...

У селі Бишів Київської області жінка до смерті забила чоловіка ніжкою від стола.

Про інцидент повідомляє УНІАН з посиланням на «Украина криминальная». Як з’ясували поліцейські, до жінки чоловік прийшов за «самогонкою», яку вона продавала з-під поли. Він пригостився чаркою, а потім попросився заночувати. Жінка розлютилась. Як виявилось, вона давно не могла поділити чоловіка з подругою.

Зазначається, що після жорстокого побиття ледве дихаючого пенсіонера довезли до лікарні ще живим. У нього була розбита голова, переламані ребра, розтрощені кістки руки та ноги.

Зазначається, що після жорстокого побиття ледве дихаючого пенсіонера довезли до лікарні ще живим. У нього була розбита голова, переламані ребра, розтрощені кістки руки та ноги. Медикам не вдалося врятувати жертву агресорки.

Як виявилось, жінка навіть не здогадувалася, наскільки трагічними стали наслідки її люті. Вона думала, що прогнала чоловіка додому, побивши і виставивши за двері. Проте за три години знайшла його на тому місці, на якому лишила. Швидку вона викликала сама.