Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
Українка увійшла до сотні найвпливовіших жінок світу

Анастасія Волкова допомагає фермерам та агрономам по всьому світу приймати рішення в бізнесі.

Фото: facebook.com/flurosat.

Українка увійшла до сотні найвпливовіших жінок світу

Журналісти BBC оприлюднили рейтинг «100 жінок року» . У цьому списку є і уродженка України Анастасія Волкова - дівчина проявила себе як хороший підприємець та новатор в області сільського господарства

Видання зазначає, що українка заснувала стартап Flurosat, який допомагає фермерам та агрономам по всьому світу приймати рішення в бізнесі. Компанія вивчає дані дронів, супутників та на основі цієї інформації радить аграріям, коли і куди розпорошити добрива, а також де і що полити.

 

 

Волкова заснувала стратап в 2016 році, і з тих пір клієнтами вже стала тисяча компаній по всьому світу. У компанії є два офіси в Австралії, один в США і технічна команда розробників в Україні.

Вона дізналася, що за допомогою спеціальних камер можна розпізнати, що рослина постраждала від стресового впливу на нього навколишнього середовища.

Анастасія народилася в Україні, і першу вищу освіту отримала в Києві, закінчивши Національний авіаційний університет. Пізніше дівчина отримала ступінь магістра в Варшавському технологічному університеті.

У 2015 році українка поїхала до Австралії захистити докторську з аеронавтики. Ця тема захопила Анастасію. Вона дізналася, що за допомогою спеціальних камер можна розпізнати, що рослина постраждала від стресового впливу на нього навколишнього середовища. Причому, зробити це можна до того, як це буде видно неозброєним оком. Так, поступово і стала вимальовуватися ідея проекту Flurosat.

 

 

Telegram Channel