У Ковелі відновив роботу басейн комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
У Ковелі відновив роботу басейн комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича

Фото kovelrada.gov.ua.

У Ковелі відновив роботу басейн комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича

Ряд категорій можуть скористатися басейном безкоштовно

Учора відновив роботу басейн Ковельської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича. У зв'язку із карантинними нормами кількість осіб у групах з плавання обмежена. Заняття в басейні проводитимуть з дотриманням усіх санітарних вимог, інформує Ковельська міська рада.

Охочих придбати абонемент чекають за адресою: м. Ковель, бульвар Лесі Українки, 9. Тут працюватимуть дві ванни басейну: для дорослих та дітей.

Абонентна плата за заняття в басейні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича» затверджена рішенням виконавчого комітету від 12.09.2019 року № 285.

Діє пільга у розмірі 50% для дітей з інвалідністю та дітей, батьки яких отримали інвалідність під час проведення ООС (АТО).

Безкоштовно мають право відвідувати басейн діти-сироти; особи, які отримали інвалідність під час проведення ООС (АТО); діти бійців, загиблих в зоні ООС (АТО); спортсмени з інвалідністю обласної ДЮСШІ; вихованці спортивних груп з плавання, які виконали нормативи загально-фізичної підготовки; спортсмени вищих досягнень, члени збірних команд України.

Крім того, діє пільга у розмірі 50% для дітей з інвалідністю та дітей, батьки яких отримали інвалідність під час проведення ООС (АТО).