Погода на четвер, 26 листопада: хурделиці та заметілі вже одержали наказ від зими - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Погода на четвер, 26 листопада: хурделиці та заметілі вже одержали наказ від зими

Зима вже стукає у наші двері...

Фото v1.ru

Погода на четвер, 26 листопада: хурделиці та заметілі вже одержали наказ від зими

З цього дня земля занурюється в сон аж до весни

Якою буде погода на Волині завтра:

26 листопада синоптики прогнозують у Луцьку мiнливу хмарнiсть. Без опадiв. Вiтер пiвденно-захiдний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-4º морозу, вдень 3-5º тепла.

Мiнливою хмарнiсть буде і на теренах Волинської області. Без опадiв. Вночi та вранцi мiсцями туман. Вiтер пiвденно-захiдний, 5-10 м/с. Температура вночi 0-5º морозу, вдень 1-6º тепла.

Найтепліше 26 листопада було у 2003-му році – плюс 10,8 градуса, найхолодніше – у 1989-му році – мінус 12,2 градуса.

Народний прогноз погоди:

Цього дня вшановується пам’ять святителя Івана Златоустого, архієпископа Константинопольського. З минулих часів відомо, що «на Златоуста все поле порожнє». У цей час «всяка зяб зупиняється в рості», тобто земля занурюється у сон до весни. У давнину казали: «Ззиває зима на Івана Златоустого свою свиту: хурделицям і заметілям дає наказ — відлиги вгамувати». Іній на деревах у цей день вказував на те, що можна чекати гарного врожаю.

Прогноз погоди на післязавтра:

27 листопада хмарнiсть також буде мінливою. Без iстотних опадiв. Вночi та вранцi мiсцями туман. Вiтер захiдний, 5-10 м/с. Температура вночi 0-5º морозу, вдень 0-5º тепла.

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.