Мер Кличко видав книжку своїх смішних цитат - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Мер Кличко видав книжку своїх смішних цитат

Він пожартував, що його книгу можна встигнути прочитати кілька разів ще до Нового року.

Фото Романа Кравця, УП.

Мер Кличко видав книжку своїх смішних цитат

Політик, якого не раз висміювали за мовлення, вважає, що в умовах пандемії – потрібні позитивні емоції

Мер Києва Віталій Кличко видав невелику ілюстровану книжку своїх смішних цитат. Про це інформує Українська правда.

«Я таки видав самоіронічну книжку зі своїми відомими цитатами. Вона яскрава, весела, позитивна», - сказав Кличко на презентації 26 листопада. 

Скажу, як людина, яка вміє посміятись над собою, не ображатись на жарти над собою. На смішні жарти – я не маю на увазі так звані жарти «95 кварталу. Я радий, що така книжка, ілюстрована, буде піднімати настрій людям. Бо нам сьогодні – в умовах пандемії – потрібні позитивні емоції і гарний настрій. Посміхайтеся, бо життя цього варте», – сказав Кличко.

Книжка виконана у компактному форматі – гармошки. До неї увійшли 16 відомих каламбурів Кличка, які він озвучував під час різних брифінгів та офіційних заходів.

За словами мера, книга видана невеликим тиражом у 3000 екземплярів у подарунковому варіанті. Кличко каже, що видав її своїм коштом. 

 

 Частину тиражу продаватимуть, а отримані кошти спрямують до благодійного фонду «Майбутній Київ». За словами мера, коштуватиме книжка недорого. 

Автор зазначив, що при нагоді може подарувати книжку президенту. Водночас він додав, що, якщо Володимир Зеленський надумає видати книгу, то вона смішною не буде.

Сам же Кличко не планує спинятися і має намір видати ще не одну книгу своїх мемів.