За зрубані 425 дерев на Рівненщині заплатять 400 тисяч гривень штрафу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
За зрубані 425 дерев на Рівненщині заплатять 400 тисяч гривень штрафу

Прокурори у суді зобов'язали відповідача сплатити завдані збитки до спеціального фонду Головинської сільської ради.

Фото ratpresa.com.ua.

За зрубані 425 дерев на Рівненщині заплатять 400 тисяч гривень штрафу

Суд вирішив, що лісокористувач відповідає за те, що на його території самовільно ріжуть ліс

Господарський суд Рівненської області задоволив  позов Здолбунівської місцевої прокуратури та стягнув з постійного лісокористувача понад 387 тис. грн. збитків, завданих незаконною порубкою дерев. Про це інформує сайт прокуратури Рівненщини.

Без спеціального дозволу вирубали 425 дерев різних порід.

Прокурори з’ясували, що спеціалізований виробничий сільськогосподарський кооператив як постійний лісокористувач не забезпечив охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій йому території та допустив у Костопільському районі самовільну вирубку лісових насаджень третіми особами. Без спеціального дозволу вирубали 425 дерев різних порід. Лісовому фонду України такими протиправними діями заподіяні матеріальні збитки в розмірі 387 261 гривень.

Втрутившись у ситуацію, прокурори у суді зобов'язали відповідача сплатити завдані збитки до спеціального фонду Головинської сільської ради Костопільського району, на території якої і здійснено незаконну порубку лісу.