Вірмени помилково спалили село в Нагірному Карабаху, яке не підпадає під передачу Азербайджану - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.90
Вірмени помилково спалили село в Нагірному Карабаху, яке не підпадає під передачу Азербайджану

Немає слів...

Фото з Вікіпедії.

Вірмени помилково спалили село в Нагірному Карабаху, яке не підпадає під передачу Азербайджану

Драматичну плутанину породив тамтешній уряд...

Вірмени у селі Черекдар в Нагірному Карабасі підготували своє селище до здачі Азербайджану, спаливши всі будівлі. Але пізніше виявилося, що населений пункт не переходить під контроль Баку, згідно із домовленостями, інформує УНІАН.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив вірменський політолог Самвел Меликсетян. За його словами, спочатку село було у списку «здачі», однак пізніше виявилося, що це помилка.

Побачивши список, жителі села розпочали підготовку до виселення, спалили свої будинки, почали демонтаж даху величезної школи, що будується, тощо. Потім виявилося, що село не здається.

«Село Чаректар не здається. Але в списку, складеному нашим урядом, після ганебної історії агдамських сіл згадується. Побачивши список, жителі села розпочали підготовку до виселення, спалили свої будинки, почали демонтаж даху величезної школи, що будується, тощо. Потім виявилося, що село не здається. Те саме, наскільки можна зрозуміти, і стосується села Аканаберд», - написав Меликсетян.