Українські звірівники можуть наростити експорт хутра з огляду на коронавірус в норок на фермах Данії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.90
Українські звірівники можуть наростити експорт хутра з огляду на коронавірус в норок на фермах Данії

Що коїться...

Фото REUTERS.

Українські звірівники можуть наростити експорт хутра з огляду на коронавірус в норок на фермах Данії

Скандинавська країна є світовим лідером у цій галузі

Знищення норок у Данії через виявлену у тварин мутацію коронавірусу може посилити експорт хутра з України.

Про це йдеться в повідомленні Асоціації звірівників України, інформує УНІАН.

Для запобігання поширенню нового штаму коронавірусу місцева влада прийняла рішення знищити всіх норок в країні. При цьому Данія є світовим лідером в норковій галузі й займає приблизно 40% світового ринку хутра.

Згідно з повідомленням, в Данії вірусом від норок з червня заразилися близько 214 осіб. Для запобігання поширенню нового штаму коронавірусу місцева влада прийняла рішення знищити всіх норок в країні. При цьому Данія є світовим лідером в норковій галузі й займає приблизно 40% світового ринку хутра.

«Зараз на світовому ринку хутра буде дуже великий перерозподіл. На цей час продукція українських норкових ферм в структурі світового ринку займає 1%. У нових обставинах ми можемо зайняти до 10%, і це дуже хороша можливість для України», - наводяться в повідомленні слова голови Асоціації звірівників Володимира Федини.

В асоціації підкреслюють, що зважаючи на ситуацію, що склалася, низка країн вже повідомили про своє бажання нарощувати виробництво норок, збільшувати обсяги та займати нові ринки.

«Ніхто не бажав вищезгаданого данським колегам, але оскільки склалася така ситуація - нею потрібно скористатися Україні», - підкреслив Федина.