Стало відомо, навіщо патрульні в'язали на руки волинянам «прапор Польщі» (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.91 € 31.95
Стало відомо, навіщо патрульні в'язали на руки волинянам «прапор Польщі» (Фото)

Будьмо уважними та обережними!

Фото Патрульної поліції Волині.

Стало відомо, навіщо патрульні в'язали на руки волинянам «прапор Польщі» (Фото)

Флікери захищають пішоходів, велосипедистів та погоничів у темну пору доби

Патрульна поліція Волині повідомила про черговий профілактичний захід із учасниками дорожнього руху:

«Флікер — це помітний пішохід, велосипедист та погонич гужового транспорту у темну пору доби. Флікер — це вищий відсоток безпеки на дорозі. Флікер — це вчасно виявлені водіями інші учасники дорожнього руху.

Флікер — це помітний пішохід, велосипедист та погонич гужового транспорту у темну пору доби. Флікер — це вищий відсоток безпеки на дорозі. Флікер — це вчасно виявлені водіями інші учасники дорожнього руху.

На автодорозі М-19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече волинські патрульні здійснили профілактичні бесіди із громадянами та роздали флікери. Інспектори розповіли про важливість користування такими світловідбивними елементами та дотримання ПДР.

Зауважимо, що з вересня до сьогодні у Волинській області трапилося 29 ДТП за участю пішоходів у темну пору доби (з 17 годин вечора до 7 годин ранку). У 19 автопригодах є травмовані, а в 10 ДТП — загиблі», - йдеться в дописі.