ДСНС отримала вже п'ятий гелікоптер (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
ДСНС отримала вже п'ятий гелікоптер (Відео)

Цей вертоліт додатково був оснащений для проведення аварійно-рятувальних операцій.

Фото dsns.gov.ua.

ДСНС отримала вже п'ятий гелікоптер (Відео)

Востанннє французький вертоліт за контрактом ДСНС отримувала наприкінці січня 2020 року

Учора рятувальники зустріли вже п'ятий гелікоптер H225 Super Puma із бортовим номером 54, який Україна отримала в рамках створення системи авіаційної безпеки МВС, інформує ДСНС України.

Нагадаємо, що востанннє французький вертоліт за контрактом ДСНС отримувала наприкінці січня 2020 року. На відміну від трьох попередніх, він додатково був оснащений для проведення аварійно-рятувальних операцій: лебідкою для підйому та прожектором для пошуків на землі у темний час доби.

Усі отримані раніше гелікоптери активно залучали для виконання завдань за призначенням у 2020 році: під час ліквідації масштабних пожеж на території Чорнобильської Зони, Житомирської та Луганської областей, під час ліквідації наслідків дощових паводків у Карпатському регіоні.

Усі отримані раніше гелікоптери активно залучали для виконання завдань за призначенням у 2020 році: під час ліквідації масштабних пожеж на території Чорнобильської Зони, Житомирської та Луганської областей, під час ліквідації наслідків дощових паводків у Карпатському регіоні, для виконання рейсів санавіації, а також для чергувань під час заходів із забезпечення безпеки на місцевих виборах в Україні.

Загалом, в рамках Міжурядової угоди між Україною та Францією передбачається отримання для єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС 55 гвинтокрилів виробництва компанії Airbus.