Такими ми їх ще не чули: Святослав Вакарчук презентував перший кліп зі свого нового музичного проекту - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.90
Такими ми їх ще не чули: Святослав Вакарчук презентував перший кліп зі свого нового музичного проекту

Тур “Оранжерея” заплановано на другу половину березня-квітень 2021 року. 

Такими ми їх ще не чули: Святослав Вакарчук презентував перший кліп зі свого нового музичного проекту

Музикант випустив атмосферне відео на сингл «Знову»

Український музикант, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук декілька тижнів тому анонсував новий музичний проєкт «Оранжерея». 

«Останні місяці у нас іде дуже активний творчий процес: ми працюємо над альбомом «Океану Ельзи» і маємо нової музики вже не на одну платівку! Одного дня, працюючи в студії, я подумав: а чому б, поки готуємо новий альбом та великий тур ОЕ, не зробити окремий музичний проект і показати вам нові пісні так, як ми грали б їх не на великому стадіоні, а будучи вуличними музикантами?  Так і народилась ідея мого нового проекту. Ми назвали його «Оранжерея».

Тур «Оранжерея» заплановано на другу половину березня-квітень 2021 року. 

У ньому Мілош Єліч (клавішник ОЕ) і Денис Дудко (бас-гитарист ОЕ) гратимуть на акустичних гітарах, Денис Глінін, наш барабанщик, на акустичних ударних інструментах і перкусії, я гратиму на мелотроні. Плануємо також додати жіночий вокал і, скоріш за все, залучити інших музикантів.  До програми концертів «Оранжереї» увійдуть декілька нових пісень, які я написав до майбутнього альбому ОЕ. А також, я б сказав, «домашні» версії пісень Океану та інших відомих композицій, які ви знаєте давно, але такими ще не чули», - розповідав музикант раніше. - Останній рік створив такі умови, коли справжню енергію ми отримуємо не на великих концертних чи розважальних аренах, а в затишному колі найближчих людей. Таким за настроєм ми і бачимо цей проект - півтори години щирих музичних розмов.  Невдовзі ви почуєте першу пісню цього проекту. Разом з нею презентуємо і відео. До речі, місце, де знімали відео, і подарувало назву проекту – «Оранжерея». Знаєте, коли холодно і сіро навколо, коли найбільше хочеться весни чи літа, найпростіший спосіб згадати про них – зайти в оранжерею.
 Туди, де завжди тепло.  У цьому і є суть мого нового музичного проекту: відчуття тепла, яке завжди з тобою».

Тур «Оранжерея» заплановано на другу половину березня-квітень 2021 року. Безумовно, під час виступів буде дотримано усіх необхідних правил безпеки, соціальної дистанції.

А вже сьогодні побачив світ перший кліп цього проєкту на свіжу ліричну композицію «Знову». Пронизливий, з хрипотою, голос Вакарчука, напівтемрява у закинутому приміщенні, спів під акустичну гітару, на якій у відео грають учасники «ОЕ» Мілош Єліч та Денис Дудко. Все це створило загадкову та дещо сумну атмосферу кліпу. 

Режисером відео виступив Олександр Коршак.

Шанувальники зізналися, що від почутого у них побігли мурахи шкірою, а у декого навіть проступили сльози.