У проекті бюджету на 21 рік «забули» про пандемію, зате щедро фінансують силовиків – Ірина Геращенко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
У проекті бюджету на 21 рік «забули» про пандемію, зате щедро фінансують силовиків – Ірина Геращенко

Ірина Геращенко.

Фото ЄС.

У проекті бюджету на 21 рік «забули» про пандемію, зате щедро фінансують силовиків – Ірина Геращенко

Уряд Зеленського пропонує парламенту незбалансований проект Державного бюджету на 2021 рік, який не враховує нагальні потреби на боротьбу з коронавірусом та підтримку медиків

 Водночас урядовці знову хочуть збільшити фінансування силовиків. Про це повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко по завершенні наради лідерів фракцій і керівництва Верховної Ради. 

В умовах пандемії немає бачення, яким буде фонд по бортьбі з ковідом на 2021 рік, знову немає підтримки лікарів, не віришене питання страхування, доплат.

«В умовах пандемії немає бачення, яким буде фонд по бортьбі з ковідом на 2021 рік, знову немає підтримки лікарів, не віришене питання страхування, доплат. Сьогодні йде масове звільнення лікарів. Але в цей час додається 2 мільярди прокуратурі. МВС у нас уже «держава в державі». Створюється абсолютно поліцейська держава, а не соціальна. Цей бюджет не може бути прийнятий», – наголосила Ірина Геращенко. 

В той же час вона прогнозує, що деякі інші фракції готові будуть дати голоси за цей проект бюджету.

Джерело: ЄС.