Не пропускали та підрізали: фельдшерка розповіла, як водії ігнорували «швидку», яка їхала до травмованих дітей на місце ДТП - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Не пропускали та підрізали: фельдшерка розповіла, як водії ігнорували «швидку», яка їхала до травмованих дітей на місце ДТП

ДТП на Рівненшині.

Фото ТСН.

Не пропускали та підрізали: фельдшерка розповіла, як водії ігнорували «швидку», яка їхала до травмованих дітей на місце ДТП

Фельдшерка Ольга Гордієвич розповіла, як довелося діставатися до ДТП, в якій загинули мати із сином

Емоційний допис фельдшерки з Рівненщини Ольги Гордієвич обурив тисячі людей. Медична працівниця розповіла, як їй із колегами довелося діставатися до місця ДТП, в якій постраждали двоє хлопчиків та загинули їхня мати разом із семирічним братиком. 

Як повідомляє ТСН, карету «швидкої» не лише не пропускали, але й підрізали.

За словами Ольги, це був один із численних випадків, коли бригаду «швидкої» ігнорують інші водії. 

Колеги Ольги погоджуються, що із байдужістю на дорогах зустрічаються щодня. Медики кажуть, що через це вони ризикують життям кожного дня. 

Двоє хлопчиків, що постраждали в ДТП, перебувають в реанімації,отирирічний хлопчик - у Рівному, у важкому, але стабільному стані, а 11-річного - прооперували у Березному, він - у важкому стані. 

У поліції додають, що такі проблеми існують, тому запланували черговий рейд. 

Тим часом двоє хлопчиків, що постраждали в ДТП, перебувають в реанімації,отирирічний хлопчик - у Рівному, у важкому, але стабільному стані, а 11-річного - прооперували у Березному, він - у важкому стані. 

 

Читайте такожі: У ДТП на Березнівщині загинула дружина священика з сином. Родині отця Григорія потрібні гроші для лікування дітей.

Кошти можна переказати на картку за номером: 5168 7554 3592 4267 (Отримувач – Ясковець Григорій Іванович). 

 

Джерело: ТСН