Коронавірус у школах: хто на Волині хворіє більше – вчителі чи учні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Коронавірус у школах: хто на Волині хворіє більше – вчителі чи учні

Ковід серед вчителів.

Фото ілюстративне.

Коронавірус у школах: хто на Волині хворіє більше – вчителі чи учні

Нині в області немає навчального закладу повністю закритого на карантин

На Волині вчителі хворіють в рази частіше на коронавірус, ніж їхні вихованці. При цьому протягом останніх тижнів зросла кількість і школярів з коронавірусом.

Про це в програмі «Актуально» на 12 каналі розповіла заступниця начальниці управління освіти і науки Волинської ОДА Тетяна Соломіна.

«Якщо вибрати будь-який день з початку нашого моніторингу, наприклад, 14 вересня, то в цей день захворів 1 учень і 15 вчителів», – каже посадовиця.

Коли були спалахи коронавірусу, то в декотрих селах хворіли понад 30% вчителів, а от учнів хворіла маленька кількість, хоча зараз зросла і ця цифра.

Вона зазначила, що коли були спалахи коронавірусу, то в декотрих селах хворіли понад 30% вчителів, а от учнів хворіла маленька кількість, хоча зараз зросла і ця цифра.

«У перший тиждень листопада захворіли 16 учнів і 103 вчителі, у другий тиждень листопада – 15 учнів і 75 педагогів, у третій тиждень – 59 учнів і 108 педагогів», – каже Тетяна Соломіна.

Незважаючи на те, що кількість хворих на коронавірус школярів на Волині зростає, зараз немає навчального закладу повністю закритого на карантин. Учні та вчителі пристосувались навчатись у час пандемії. Зараз в області лише два класи перебувають на дистанційному навчанні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На Волині – 383 випадки коронавірусу за добу. Де їх виявили?

Джерело: 12 канал