Протидіяти коронавірусу потрібно передусім духовно, – Михаїл закликав вірян молитись - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Протидіяти коронавірусу потрібно передусім духовно, – Михаїл закликав вірян молитись

Вечірня молитва.

Фото єпархії.

Протидіяти коронавірусу потрібно передусім духовно, – Михаїл закликав вірян молитись

Архієрей закликав протидіяти коронавірусу духовно

З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла протягом Різдвяного посту у храмах єпархії більше молитимуться та битимуть у дзвони за подолання пандемії Covid-19. Владика доручив духовенству щонеділі після Божественної літургії служити молебень із читанням молитви під час пошесті згубної (епідемії), а також подбати, аби о 12-й годині недільних днів звершувалось дзвоніння.

Про це інформують в пресслужбі єпархії.

Владика закликав вірян молитись, аби запобігти пандемії

Архіпастир закликав і духовенство, і мирян молитись щодня о 21-й годині, додаючи до вечірнього правила зазначену молитву:

«Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей. Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх. Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь».

 

 

Джерело: Волинська єпархія ПЦУ