У «ковідному» госпіталі в Боголюбах збуджених пацієнтів прив'язують - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
У «ковідному» госпіталі в Боголюбах збуджених пацієнтів прив'язують

Наталія Скальська.

Волинь-нова

У «ковідному» госпіталі в Боголюбах збуджених пацієнтів прив'язують

Пацієнти поступають до медзакладу безперервно

Коронавірус – системне ураження всіх органів.  На цьому наголосила медична директорка ковідного госпіталю у Боголюбах Наталія Скальська в інтерв'ю журналісту Андрію Гнатюку, передає Конкурент.

«Ми зараз маємо багато інсультів, порушень психічного плану. Люди мають галюцинації: слухові, зорові. Хтось відчуває незрозумілі запахи, хстось розповідає, що в нас в відділенні вибух стався. Декому ввижається, що до них приходять інші люди», – зазначила вона. 

У пацієнтів є психомоторне збудження, схильність до суїцидів, великий ступінь депресивних форм. 

За її словами, є психомоторне збудження, схильність до суїцидів, великий ступінь депресивних форм. 

«Тих, хто є збудженими, ми стараємося прив'язати. Є хворі, які можуть піти через вікно. Схильні до таких психозів. Ми робимо з одноразових халатів м'ягкі петлі на руки. Тобто хворий на ліжку може робити все, він не прив'язаний до ліжка, але вийти з палати чи дійти до вікна, заподіяти собі таку шкоду не може», – пояснила Наталія Скальська. 

 

 

Лікаврка розповіла, що медики ковідного госпіталю консультуються із психіатрами. Відтак таким хворим проводиться спецлікування. Зараз про психічні розлади говорять у всіх країнах світу, тому що головний мозок – мішень коронавірусу. 

Детальніше у відео:

 

Джерело: Сюжет Андрія Гнатюка