Вирвав гроші з рук: у Луцьку велосипедист пограбував чоловіка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Вирвав гроші з рук: у Луцьку велосипедист пограбував чоловіка

Зловмиснику винесли вирок.

Фото Pixabay.

Вирвав гроші з рук: у Луцьку велосипедист пограбував чоловіка

Врахувавши всі обставини, злочинцю призначили покарання у виді чотирьох років та одного місяця за ґратами, приєднавши два місяці невідбутого покарання

В обласному центрі Волині поблизу магазину на вулиці Гетьмана Мазепи пограбували чоловіка, вкравши у нього тисячу гривень.

Раніше судимий злочинець пограбував чоловіка, відкрито викравши у нього 1000-гривневу купюру.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області, передеє volynnews.com.

Так, 22 червня о 14.50 поблизу магазину «Апетит» на вулиці Гетьмана Мазепи, 2а раніше судимий злочинець пограбував чоловіка, відкрито викравши у нього 1000-гривневу купюру.

Окрім того, через кілька тижнів чоловік вкрав з магаину «Сім-23» на вулиці Володимирській чотири шоколадки.

У суді грабіжник свою вину не визнав. За його слів, він побачив, як чоловіку відмовили розміняти тисячу гривень у магазині. Тож на вулиці він отримав від того купюру, аби обміняти в іншому магазині. Коли ж повернувся, то власника грошей вже не було. Спочатку він зберігав гроші у себе, а потім поміняв на злоті та витратив.

Проте у потерпілого була зовсім інша версія тієї події. Він розповів, що у магазині йому відмовили поміняти тисячу гривень, а на вулиці до нього на велосипеді під’їхав незнайомий чоловік, вирвав купюру з рук та поїхав. Потерпілий біг за грабіжником ще 300 метрів, але той втік. Тож він викликав поліцію.

Вивчивши показання та докази, суд дійшов висновку, що злочини обвинуваченого повністю доведені. Врахувавши всі обставини, злочинцю призначили покарання у виді чотирьох років та одного місяця за ґратами, приєднавши два місяці невідбутого покарання.

Читайте також: «По**й мені твої окуляри»: в автобусі на Волині побилися жінки (Відео).