На Волині суд оштрафував власника нічного клубу на 17 тисяч гривень за порушення карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
На Волині суд оштрафував власника нічного клубу на 17 тисяч гривень за порушення карантину

Власника закладу оштрафували за порушення карантинних обмежень.

Фото «Ковель медіа».

На Волині суд оштрафував власника нічного клубу на 17 тисяч гривень за порушення карантину

Факт роботи нічного клубу у заборонений час підтвердила бармен

Згідно з постановою Кабміну від 12.08.20 № 712, було заборонено роботу розважальних закладів і місць громадського харчування з 24:00 до 7:00. Та, попри ці обмеження, нічний клуб «Кіно», що в Ковелі на вулиці Театральній, продовжував працювати уночі.

Близько другої години ночі поліцейські зафіксували, що заклад досі відчинений. Правоохоронці склали адміністративний протокол на його власника через порушення карантинних обмежень.

Про це повідомляє «Ковель медіа».

Близько другої години ночі поліцейські зафіксували, що заклад досі відчинений. Правоохоронці склали адміністративний протокол на його власника через порушення карантинних обмежень. Той сказав, що опівночі роботу клубу мала припинити бармен, однак не зробила цього. Матеріали справи відправили до суду.

На судовому засіданні директор «Кіно» вказав, що достовірно не знав про заборону роботи розважального закладу саме того дня. Однак, факт роботи нічного клубу у заборонений час підтвердила бармен.

Ковельський міськрайонний суд оштрафував власника закладу на 17 000 гривень.

Читайте також: На вечірці в Росії БТР переїха 38-річногов бізнесмена.