Зухвалий напад на прикордонний наряд. Нападник загинув (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.90
Зухвалий напад на прикордонний наряд. Нападник загинув (Фото, відео)

Прикордонній вівчарці два з половиною роки і вже майже рік вона в парі з інструктором охороняє кордон.

Фото ДПСУ.

Зухвалий напад на прикордонний наряд. Нападник загинув (Фото, відео)

Хижак у лісосмузі напав на прикордонний наряд та загинув від зубів розшукової собаки

Днями прикордонний наряд Подільського загону надвечір повертався з патрулювання кордону до місця дислокації – відділення інспекторів прикордонної служби «Загнітків», що на Одещині. До складу наряду входив й інструктор службової собаки Вадим Бесараб зі своєю напарницею – німецькою вівчаркою Діксі.

Під час руху несподівано з лісосмуги вибігла лисиця й накинулася на вівчарку прикордонників.

Під час руху несподівано з лісосмуги вибігла лисиця й накинулася на вівчарку прикордонників.

Ні хвилини не вагаючись, Вадим кинувся допомагати своїй чотирилапій помічниці відбитися від хижака. На той момент, каже хлопець, навіть і не думав про те, що лис може бути дуже небезпечним та виявитися розповсюджувачем важких інфекційних хвороб. Під час «сутички» кінолог намагався розімкнути щелепи лиса та сам отримав невелике ушкодження – лис вкусив його за палець.

Проте, ворожа лисиця і не думала відступати та не припиняла атакувати. Тому Діксі продовжувала із завзяттям захищати себе та свого напарника – Вадима.

«Конфлікт» для агресивного дикого хижака закінчився фатально – лис загинув.

Прикордонній вівчарці два з половиною роки і вже майже рік вона в парі з інструктором охороняє кордон. Навчалися Вадим та Діксі в Кінологічному навчальному центрі за розшуковим напрямком, тому собака легко вміє знаходити та затримувати порушників.

«Для прикордонника службовий пес дорожчий за життя, тому що частина роботи, яку виконують чотирилапі друзі, є дуже важливою в охороні кордону», – каже Вадим БЕСАРАБ.

 

 Молодий вік, розміри та спеціальні навички службової собаки відіграли свою роль – у «бою» перемогла Діксі. «Конфлікт» для агресивного дикого хижака закінчився фатально – лис загинув.

Тіло лиса одразу було направлено на експертизу, яка, на щастя, не виявила в його крові збудника сказу.

 

 Наразі прикордонник знаходиться під наглядом лікарів. Собаку теж ізольовано в окремому вольєрі, не дивлячись на те, що усі щеплення, у тому числі і від сказу, вона мала.

Вадим та Діксі почувають себе добре та з нетерпінням чекають зустрічі, щоб знову разом вирушити на охорону кордону.

Відео Вадима та Діксі з архіву.