Мати, підключена до ШВЛ, народила дитину і померла - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Мати, підключена до ШВЛ, народила дитину і померла

36-річна породілля померла, дитина вижила (фото ілюстративне).

Фото Радіо Свобода.

Мати, підключена до ШВЛ, народила дитину і померла

У Санкт-Петербурзі 36-річна жінка, заражена коронавірусом і підключена до апарату штучної вентиляції легенів, народила дитину і померла в той же день

Як пише «Обозреватель», за три дні до цього помер її 64-річний батько, а через чотири дні – 61-річна мати. Хто батько дитини, невідомо. Близьких рідних у малюка більше не залишилося.

До органів опіки вже подано дві заяви від охочих усиновити хлопчика. Одне – від двоюрідної сестри померлої матері, і від людини, яка претендує на те, що він біологічний батько новонародженого.

До органів опіки вже подано дві заяви від охочих усиновити хлопчика. Одне – від двоюрідної сестри померлої матері, і від людини, яка претендує на те, що він біологічний батько новонародженого. Малюк став єдиним спадкоємцем квартир матері і бабусі.

За даними оперативного штабу, Санкт-Петербург посідає друге місце за кількістю хворих і смертністю від COVID-19. Там виявлено вже понад 118 тисяч заражених і 5,3 тисячі летальних випадків. Незважаючи на це, в місті не заборонені масові заходи, а режим ізоляції носить рекомендаційний характер.

Всього в Росії вже 2,2 млн заражених, з яких одужали 1,7 млн людей і 39 тисяч померли.