У селі на Рівненщині німці знімуть фільм про кохання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
У селі на Рівненщині німці знімуть фільм про кохання

Основна ціль – насправді презентація всієї України.

Колаж: Google maps / Світлана Роїк

У селі на Рівненщині німці знімуть фільм про кохання

Ролі у ньому виконуватимуть українці. В центрі історії – український атовець, який закохався у іноземку

Фільм про кохання з перешкодами зніматимуть у селі Привільне Дубенського району. Організаторка міжнародного кінопроекту Світлана Роїк розповіла, як саме з'явилася ідея зйомок та що саме зніматимуть, пише Суспільне.

В українській команді працюють не лише привільненська молодь, а й молодь з усієї Рівненщини, і навіть Одеси. Адже, основна ціль – насправді презентація всієї України.

– Відверто кажучи, на початку співпраці я й сама не уявляла до кінця масштабів даного проєкту, - каже пані Світлана. - Думала, що це буде українсько-німецький фільм і лише під час перших онлайн-зустрічей із німецькими партнерами зрозуміла всю значимість проєкту. У майбутньому у зйомках братимуть учать щонайменше 7 країн світу (Мексика, Італія, Польща, Руанда, Франція, Німеччина, Україна) і список на даний час є неповним. А представники Німеччини – це світила німецького кінематографу, на рахунку яких уже є переконливий список медіа-проєктів та участі і перемог у міжнародних кінофестивалях. Вони перебувають у Гамбурзі, знімають з 2014-го. Ми зупинилися на історії українського військовослужбовця, у якого взаємне кохання з членкинею іноземної знімальної групи, яка знімає документальний фільм про війну на Сході. Їм заважатиме свекруха, яка має на прикметі іншу дівчину для свого сина. Втім, ні мова, ні підступи близьких людей, ні різниця традицій та менталітету не змогли стати на заваді щирому почуттю. На все про все у нас 15 хвилин, за які ми маємо розкрити всю справжню Україну для іноземного телеглядача.