Обрали заступників Володимир-Волинського міського голови, керуючу справами та старост громади - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.94 € 31.90
Обрали заступників Володимир-Волинського міського голови, керуючу справами та старост громади

Кадрові зміни.

Фото "Буга".

Обрали заступників Володимир-Волинського міського голови, керуючу справами та старост громади

Відомо, хто обійняв керівні посади у Володимир-Волинській мерії

Під час засідання першої сесії Володимир-Волинської міської ради обрали заступників міського голови Ігоря Пальонки. Ними стали Ярослав Матвійчук, Любов Саць, Андрій Гудим. Керуючою справами стала Ірина Лошинюк, старостами сіл громади – Тетяна Шейчук та Андрій Самчук.

Про це інформує «Буг».

Кандидатури, які запронував міський голова Ігор Пальонка, як він зазначив, були розглянуті на засіданнях робочої групи. Кожному було дано кілька хвилин, щоб себе запрезентувати.

Голосували за проект рішення про затвердження першого заступника міського голови, керуючого справами, старост в цілому. Депутат Костянтин Зінкевич запропонував спочатку прийняти його за основу. Його пропозицію поставили на голосування. Вона не набрала достатньої кількості голосів. Тому голосували вцілому. Більшість депутатів підтримала проєкт рішення.

Заступником міського голови став Ярослав Матвійчук, який займав цю посаду раніше, але за деякий час до виборів відмовився працювати з командою Саганюка та написав заяву на звільнення. Протягом близько 5-ти років займався питаннями житлово-комунального господартсва у місті.

 

Заступником з питань виконавчих органів стала Любов Саць. Як вона розповіла, з 2011-го року працювала у органах самоврядування, перший масштабний проєкт, який реалізували в місті – це міжнародний проєкт «Чиста вода на Побужжі». У 2015 році Любов очилила відділ проектної діяльності та міжнародного співробітництва міськвиконкому.

Заступником з питань виконавчих органів міської ради став Андрій Гудим. Раніше Андрій був членом виконавчого комітету, депутатом міської ради, його обрали депутатом і в раду восьмого скликання. Гудим також надав заяву про відмову від депутатського мандаду, оскільки секретар ради одночасно не може бути депутатом. Але її, вирішили депутати, розглядати ще рано.

 

 

Керуючою справами міськвиконкому стала Ірина Лошинюк, яка раніше була заступником Ігоря Пальонки у Зарічанській ОТГ.

Старостою сіл Ласків та Вощатин Стала Тетяна Шейчук. Тетяна – новообраний депутат Володимир-Волинської міської ради. Два роки тому її було обрано старостою.

 

 

 

 

 

 

Андрій Самчук став старостою сіл Заріччя, Суходоли, Новосілки, Федорівка, Новосілки, Орані.

 

 

 
Кадрові зміни.
Кадрові зміни.

 

 

 

 

 

 

Джерело: Інтернет-видання "Буг".