«Волинь» на виїзді здобуває перемогу над «Кременем» (Відео)

Оце так!

Ілюстрація footboom.com

Лучани здобули перемогу з рахунком 2:1

«Кремінь» (Кременчук) – «Волинь» (Луцьк) – 1:2 (0:1 – Сергій Чеботаєв, 52 хв. (у власні ворота); 0:2 – Богдан Оринчак, 55 хв. (з пенальті); 1:2 – Руслан Зубков, 82 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 16–й тур. 30 листопада 2020 року. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена імені Олега Бабаєва». Без глядачів. Головний суддя І. Бич.

«Волинь» здобуває перемогу після вимушеної перерви (лучани не грали у двох турах через спалахи коронавірусу в лавах суперників – «Прикарпаття» і «Чорноморця»).

На виїзді підопічні Василя Сачка обіграли кременчуцький «Кремінь».

В дебюті другого тайму захисник «Кременя» Сергій Чеботаєв зрізав м'яч у власні ворота. А вже за кілька хвилин Богдан Оринчак подвоїв перевагу гостей, реалізувавши пенальті.

Згодом господарі поля один гол відквитали, але на більше їх не вистачило.